Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.371 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 7 cm |
| Material | silicone, Silicone |
| Model Number | Wrap |
| Brand Name | VODOOL |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| Hair Dye Collar | Hair Cutting Guide Collar |
| Cutting Cape | Hair Dye Shawl |
| Rubber Neck Wrap Neck Guard | Salon Hairdressing Hair Cutting Pad |
| Size | 550.00×400.00×2.00mm/21.65×15.75×0.08inch |
Instock
There are no reviews yet.