Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Size | 150cm*130cm |
| Material | Painted coating Cloth |
| Model Number | Hair Cape |
| Brand Name | Jamshore |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Model | Long Sleeve Hair Cape |
| Type | Hook & Loop Cuff |
| Style | Haircut Cloth |
| Suit for | Salon/Makeup Store/Manicure Store/Pet Store |
| Use for | Hair Styling/Hair Dyeing/Hair Coloring |
| Feaature | Waterproof, Soft, Anti-static, Non-stick Hair |
| Function | Hairstyling Customer Cloth |
| Method of Shipping | Dropshipping, Wholesale, Retail |
Instock
There are no reviews yet.