Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Size | 80*67cm |
| Material | leather |
| Model Number | Dyed hair shawl |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature 1 | Hair Salon Shawl |
| Feature 2 | Makeup shawl |
| Feature 3 | Baked oil shawl |
| Feature 4 | Dyed hair shawl |
| Feature 5 | Styling shawl |
| Feature 6 | Perm shawl |
Instock
There are no reviews yet.