Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | a, 72×62 cm |
| Material | a, Waterproof |
| Model Number | KT-011, KT-021, KT-031, Hairdressing Apron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Key words 01 | hairbrella |
| Key words 02 | peleryna fryzjerska |
| Key words 03 | make up cape |
| Feature 01 | make up apron |
| Feature 02 | haircut umbrella |
| Feature 03 | fartuch fryzjerski |
| Feature 04 | coiffure |
| Size2 | 70*90cm |
| Size3 | 85*53cm |
| style 12 | barber cape apron and, barber cape for hair, weeyi barber apron, hair barber cloth |
| style 11 | hair salon aprons for barber, barber hair capes, hair stylist capes and aprons |
| style 10 | hair stylist capes and aprons, barber hair cloth, barber aprons, hair cape barber |
| style 9 | barbers apron, hair barber cloth, barbers aprons, cape for hairdressers |
| style 8 | barbers aprons, hair cape barber, haircut apron cloth, cape gown salon hairaresser |
| style 7 | barber aprons, hairdresser s cape, hair cutting aprons salon |
| style 6 | haircut apron cloth, cape gown salon hairdresser, salon cape apron, barber hair cape |
| style 5 | apron for hair salon, barber hair cape, barber cape cloth, salon haircut cape |
| style 4 | hair salon haircut apron, fabric salon hair cape, barbering aprons |
| style 3 | Salon cape apron, hairdressers cape, apron cloak for hairdresser |
| style 2 | hair cutting aprons salon, salon haircut cape, nylon barber cut cape, cape cloth hairdresser |
| style 1 | hair stylists aprons, cape cloth hairdresser, for hairdressing cape |
Instock
There are no reviews yet.