Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Approx. 83×60 cm/32.7×23.6 inch |
| Material | Polyester |
| Brand Name | LOVIVER, LOVIVER |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| MainKey1 | Cutting Collar |
| MainKey2 | Cutting Cape |
| MainKey3 | Hair Cutting Cape |
| MainKey4 | Hairdressing Cape |
Instock
There are no reviews yet.