Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 3 cm |
| Size | 112.00X67.00X47.50cm |
| Material | Polyester |
| Model Number | Hair Coloring Products |
| Brand Name | RUIMIO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| feature5 | Barber Accessories |
| feature1 | Barber Apron |
| feature2 | Hair Cutting Apron |
| feature3 | SPA Client Gown |
| feature4 | Clothes Protective Apron |
Instock
There are no reviews yet.