Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.103 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 82*63cm or 77cm*80cm |
| Material | PVC material |
| Model Number | Hair Cutting Capes |
| Brand Name | Noocuxuekon |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Feature 4 | Barber Cloth |
| Feature 1 | Hair Cutting Barber Cape |
| Feature 2 | Hair Cutting Collar |
| Feature 3 | Waterproof Colouring Cape |
| Feature 5 | Hairdressing Hair Dye Gown Perm Baking Oil Cape Tool |
Instock
There are no reviews yet.