Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 PCS Foil Hat |
| Size | Approx 32cm |
| Material | EVA+Tin foil |
| Model Number | Foil Hat |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Item Type | cap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Type3 | Steam Hair Mask Cap |
| Type6 | Home SPA Bath Oil Hair Mask |
| Type4 | Thermostatic Hair Mask Cap |
| Type2 | Thickened Shower Cap |
| Type5 | Tin Foil Hat |
| Type1 | Smooth Hair Oil Baking Cap |
Instock
There are no reviews yet.