Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Certificate Number | 2017152203019605 |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Max Speed | 20km/h |
| Design | mouse |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y, 18+ |
Instock
There are no reviews yet.