Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 1.5+4.5mm |
| Material | Plastic/Resin |
| Model Number | Styling Accessories |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
Instock
There are no reviews yet.