Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Material | Metal |
| Model Number | a |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb |
| texture of material | Stainless steel |
| size | Below 10cm |
Instock
There are no reviews yet.