Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 8*5.7*0.9cm |
| Material | Wood, Dark Sandalwood, Green Sandalwood |
| Model Number | CM-005 |
| Brand Name | Gracemen |
| Item Type | comb |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Color | Wood |
Instock
There are no reviews yet.