Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 16cm*4.5cm*0.8cm |
| Material | Horn |
| Model Number | SE5524 |
| Brand Name | HORATII |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb, Ox Horn Comb |
| Color | Multicolor |
| Raw-Material | Buffalo Horn |
| Net Weight | 65g |
| Feature 1 | Anti-Static Comb |
| Feature 2 | Ox Horn Comb |
| Feature 3 | Horn Comb |
| Feature 4 | Hair Comb |
| Feature 5 | Fine Tooth Comb |
| Feature 6 | Comb Brush |
| Feature 7 | Horn |
| Feature 8 | Hair Dressing comb |
Instock
There are no reviews yet.