Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 1.5mm + 4.5mm |
| Material | RESIN, PP+aluminum sheet |
| Model Number | hairdressing tool |
| Brand Name | dawndesslo |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
Instock
There are no reviews yet.