Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 24.5*7CM |
| Material | Plastic |
| Model Number | 3 in 1 Curl Define Styling Brush |
| Item Type | comb |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Type1 | boucle sans chaleur |
| Type2 | brush hair |
| Type3 | cepillo definidor de rizos |
| Type4 | curls brush definition |
| Type5 | curly hair brush |
| Type6 | Bristle Hairbrush |
| Type7 | Hair Styling Tools |
| Type8 | Scalp Massage Brush |
| Type9 | Detangle Hair Brush |
| Type10 | Women Hair Comb |
| Type11 | Hairdressing Tools |
| Type12 | hair brush women |
| Type13 | Ergonomic Curved Vented Brush for Curly hair |
| Type14 | Faster Blow Drying Vented Hair Brush |
| Type15 | Airbag Scalp Massage Brush |
| Type16 | Wet Curly Hair Brush |
| Type17 | Tangled Hair Comb |
| Type18 | Women's Curly Hair Comb |
| Type19 | Shaping Defining Curls |
Instock
There are no reviews yet.