Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Size | 7.5 cm * 6.5 cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | e |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb |
| item1 | comic |
| item2 | Massage |
| item3 | Travel Brush |
| item4 | Cartoon |
Instock
There are no reviews yet.