Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Dimensions: 9x5cm/3.54×1.97'' |
| Material | Plastic |
| Model Number | Handmade Comb |
| Brand Name | YAS |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| 1 | hair comb |
| 2 | hair comb clip |
| 3 | peines para el cabello |
| 4 | comb hair |
| 5 | comb |
| 6 | hair combs hair accessories |
| 7 | peigne cheveux |
| 8 | peinetas mujer |
| 9 | hair comb clips |
| 10 | peines para el cabello |
Instock
There are no reviews yet.