Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | 22.3*7cm, 22.3*7cm |
| Material | Plastic, plastic |
| Model Number | X811, X811 |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.