Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 12.7*2.8cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | 18CS0501B |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| Item | Multifunctional 2 in 1 Pocket Comb |
| Apply | Hair Styling, Beard Care, Hairdressing |
| Design | Folding |
| Feature | Heat Resistant, Anti Static, Portable, Mini |
| Feature1 | Multi-functional 2 IN 1 Hair Combs |
| Feature2 | Men Wide Tooth Comb |
| Feature3 | Massage Combs |
| Feature4 | Beard Grooming Comb |
| Feature5 | Hair Clipper Guide Combs |
| Feature6 | Salon Hair Styling Tools |
Instock
There are no reviews yet.