Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 8*8*7cm |
| Material | PP+silica gel |
| Model Number | 2 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
Instock
There are no reviews yet.