Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | standard, 9-13mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | MG5760 MG7710 MG7715 MG7720 MG7730 MG7735 MG7735 MG7745 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| Note | Fit ONLY With 32mm Trimmer |
| Package includes | 1X Adjustable Beard Pivoting Comb |
| Type | Adjustable Beard Pivoting Comb |
| Condition | New |
Instock
There are no reviews yet.