Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | comb |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | comb |
| item | scissors comb, Cutting scissors Comb |
| Brand | titan |
| color | white comb |
| size | 18*3cm |
Instock
There are no reviews yet.