Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 3mm/6mm/9mm/12mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | Limit comb caliper |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb |
| Feature 4 | Universal Hair Clipper Limit Comb |
| Feature 10 | For Moser 1400 Series |
| Feature 5 | Professional Cutting Guide Comb Hair Clipper Limit Comb |
| Feature 3 | Guide Attachment Size Barber Replacement |
| Feature 6 | 100% brand new and high quality |
| Feature 8 | Multiple Sizes Metal Limited Combs Hair Clipper Tool |
| Feature 2 | Hair Clipper Limit Comb |
| Feature 7 | Colorful Guide Sizes Comb |
| Feature 9 | Barber Shop Styling Guide Comb Set |
| Feature 1 | Professional Limit Comb Cutting Guide Combs |
Instock
There are no reviews yet.