Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | standard, 3-20mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | QG3322 QG3338 QG3344 QG3378 QG3384 QG3389 QG415 QG410 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| Note1 | Please check your specific model/size carefully before purchasing |
| Note2 | Tooth width is 32MM, not 44MM. Please refer to the picture. |
| Package includes | 1X Hair Clipper COMB (No retail package) |
| Type | Universal Replacement Parts |
Instock
There are no reviews yet.