Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Size | 20 * 3.4cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | Hair Comb Brush |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Comb |
| Unit Type | piece |
Instock
There are no reviews yet.