Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Size | 1.5mm/3mm/4.5mm/6mm/10mm/13mm/19mm/25mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | Hair Clipper Limit Comb |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | comb |
| Feature 1 | Professional Limit Comb Cutting Guide Combs |
| Feature 2 | Hair Clipper Limit Comb |
| Feature 3 | Guide Attachment Size Barber Replacement |
| Feature 4 | Universal Hair Clipper Limit Comb |
| Feature 5 | Professional Cutting Guide Comb Hair Clipper Limit Comb |
| Feature 6 | 100% brand new and high quality |
| Feature 7 | Colorful Guide Sizes Comb |
| Feature 8 | Multiple Sizes Metal Limited Combs Hair Clipper Tool |
| Feature 9 | Barber Shop Styling Guide Comb Set |
| Feature 10 | Transparent Hair Clipper Limit Comb |
Instock
There are no reviews yet.