Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 10 cm |
| Size | 21cm*3.5cm |
| Material | Wood |
| Model Number | Comb |
| Brand Name | Jamshore |
| Item Type | comb |
| Item Model | Straight Hair Comb |
| Type | Soild Wood Handle Comb |
| Style | 100% Boar Bristle Hair Brush |
| Suit for | Hair Straightening Brush |
| Use for | Salon or Home DIY Styling |
| Feature | Anti-static Comb |
| Function | V Type Straight Hair |
| Method of Shipping | Dropshipping Wholesale Retail |
| Feature2 | Hair Extension Brush |
Instock
There are no reviews yet.