Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 65 × 50 cm |
| Model Number | QDSB-3051 |
| Warning | No sharp |
| Type | Tent |
| Features | Foldable, INFLATABLE |
| Material | Oxford cloth, Oxford cloth+PVC |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item | Inflatable spray booth |
| Size | 6x4x2.5m, 8x4x3, 10x5x3.5m or customized |
| Color | Grey+transparent or customized |
| Accessories | Two air blowers |
| MOQ | 1 piece |
| Warranty | 2 years |
| Shipping way | By express, door to door |
| Usage | For car spraying or painting |
Instock
There are no reviews yet.