Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 15 × 5 cm |
| Size | 15-23cm |
| Material | Plastic, Carbon Fiber |
| Model Number | T-10 |
| Brand Name | Mythus |
| Origin | Mainland China |
| feature | Carbon Hair Cutting Comb |
| useage | haircutting |
| set | 10 pcs combs |
| shipping | 3 days |
| wholesale | 2 set |
| color | black |
| Gurrantee | 1 week |
| is_customized | Yes |
| Name | Carbon Hair comb set |
Instock
There are no reviews yet.