Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Material | Plastic, Nylon Brush, Plastic Handle |
| Model Number | Hair Brush |
| Brand Name | AliLeader |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb |
| Brush Size | 8.78" |
| Color | Black, Blue, Pink, Purple |
| Support | Wholesale |
| Feature 1 | Nylon Hair Brush |
| Feature 2 | barber accessories |
| Feature 3 | styling comb |
| Feature 4 | Teasing Brush Edge Brush |
| Feature 5 | Salon Supply |
| Feature 6 | Hairdressing hair tools |
| Feature 7 | Back Brushing Comb |
| Feature 8 | High Quality hair brush |
| Feature 9 | Slim Line Teasing comb |
| Feature 10 | Professional Styling Tools |
Instock
There are no reviews yet.