Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 6 cm |
| Size | Unfolded total length: 20cm Folded length: 11cm Wide: 3.5cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | comb |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb |
Instock
There are no reviews yet.