Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 24.5*7cm |
| Material | Acrylic |
| Model Number | Scalp Massage Comb |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| Type 1 | Not Knotted Tangle Brush |
| Type 2 | Anti-static Massage Hair Brushes |
| Type 3 | Shower Massage Hairbrush |
| Type 4 | szczotka do wlosow |
Instock
There are no reviews yet.