Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Type Number | A001 |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Max Speed | 15KM/h |
| Design | Dog |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.