Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 19 × 1 cm |
| Size | 11.37x17x0.3cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | Ty22 |
| Item Type | comb, Shaving Brush |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.