Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2.5cm~7cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | sku1448 |
| Item Type | comb |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.