Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 55 cm |
| Model Number | BG-T0052 |
| Warning | avoid sharp |
| Type | Tent |
| Features | INFLATABLE, Foldable |
| Material | Cloth |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Customized | Yes |
| Sized | 10X5X3.5 M or Customized |
| Air blower | 110V/220V CE/UL |
| Usage | Party, lounge, event, wedding, display |
| Materia | Oxford cloth |
| Accessories | Blower, packing bag, sand bag, ropes, filters |
| Payment term | T/T & Western Union |
| Shipping way | Air, express |
| Advantage | High quality, easy to use |
Instock
There are no reviews yet.