Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.147 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5 × 15 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Modified corn starch, starch octenyl aluminum succinate |
| Model Number | Hair Plumpness Powder |
| NET WT | 14g/pcs |
| Brand Name | East moon |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Function1 | Capturing Hairstyles |
| Function2 | Enhancing Styling |
| Function3 | Hair Treatment |
| Function4 | Oil Control / Oil-absorbing |
| Function5 | Hair Artifact Wash Free |
Instock
There are no reviews yet.