Instock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Beeswax, Glycerin, Avocado Extract, etc. |
| Model Number | Hair Wax Stick |
| NET WT | 75g |
| Brand Name | SAKSRAAR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| Efficacy | maintain the shape, say goodbye to broken hair |
| Material | Beeswax, vitamin E, castor seed oil, Avocado Extract, rhus sucedanea fruit, Glycerin, etc. |
| Healthy & Mild | Pure plant ingredients, no fragrance (does not contain any chemical flavor) |
| Easy Application | easy to clean, non-greasy, no white chips, no frizz, no hardening. |
| suitable | suitable for any type and colour of hair |
| Organic Ingredients | Organic Ingredients can reduce the damage of hair. |
| Ingredients | Hair Wax Stick |
| Hair Wax Stick | Broken Hair Artifact |
| Hair Wax | Styling Wax |
Instock
There are no reviews yet.