Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Neture plants |
| Model Number | Hair Wax Gel With Wide Tooth Comb |
| NET WT | 100ml |
| Brand Name | East moon |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature 1 | hair styling wax gel |
| Feature 2 | Hair Styling Cream Liquid |
| Feature 3 | Hair Styling Fluffy Comb |
| Feature 4 | Hair Styling Oil |
| Feature 5 | Long-lasting Fluffy Hair |
| Feature 6 | men hair care |
| Feature 7 | Male Hair Wax |
Instock
There are no reviews yet.