Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | as shown |
| Model Number | MM2160 |
| NET WT | 3g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature1 | Hair Gel |
| Feature2 | Hair Wax |
| Feature3 | Wax Sticks |
| Feature4 | Hair Cream |
| Feature5 | Wax For Hair |
| Feature6 | Sticks For Hair |
| Feature7 | Hair Wax Stick |
| Feature8 | Hair Slick Stick |
| Feature9 | Wax Stick For Hair |
| Feature10 | Curly Hair Product |
| Feature11 | Hair Smoothing Cream |
| Feature12 | Strong Style Rapid Fixed |
| Feature13 | Untidy Hair Finishing Stick |
| Feature14 | Broken Hair Feel Finishing Stick |
| Feature15 | Hair Finishing Stick Shaping Styling |
Instock
There are no reviews yet.