Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Mineral oil, beeswax |
| Model Number | EA-A03-0057-02 |
| NET WT | 50g |
| Brand Name | East moon |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.