Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 40 cm |
| Model Number | BG-A0814 |
| Warning | Avoid sharp |
| Type | Tent |
| Features | Foldable |
| Material | Cloth, Oxford fabric |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Size | 7.5×3.5×6.5mH or customized |
| Color | Customized |
| Blower | 220V / 110V |
| Accessories | blower, ropes, sandbags, repair kits, carrying bag |
Instock
There are no reviews yet.