Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2017000001 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural extract |
| Model Number | 2023 05 24 |
| Feature | MOISTURIZING |
| Formulation | Liquid |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | face serum |
| producing area | China |
| Product specification | 500ml |
| Target audience | currency |
| specifications | Normal specs |
| Shelf life | 3 years |
| Applicable skin type | currency |
| Product Name | Nicotinamide essence |
| efficacy | Hydrating and moisturizing, Brighten skin tone and improve dullness, Reduce lines |
| category | Facial serum |
Instock
There are no reviews yet.