Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Model Number | LQ24072604 |
| Feature | Anti-Aging, MOISTURIZING, Freckle removal, Whitening |
| Formulation | Lotion |
| Gender | Female |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | face serum |
| shelf life | 3 years |
| Cosmetic efficacy | Whitening, freckle removal |
| net content | 75ml |
| Category | Facial Serum |
Instock
There are no reviews yet.