Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 50 cm |
| Model Number | QD-HT01 |
| Type | Tent |
| Features | INFLATABLE, SOFT, Sports, Foldable |
| Material | PVC, PVC |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item | Bubble tent |
| Size | 4m diameter/customized |
| Color | Customized |
| Logo | Customzied |
| Accessories | Repair kit and air pump |
| Capacity | 2-4 people/customized |
| Technique | Airtight, heat welding |
| Lead time | 7-9 days |
Instock
There are no reviews yet.