Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 55 cm |
| Model Number | QDBT-1329 |
| Plastic Type | PVC |
| Warning | No sharp |
| Type | Tent |
| Features | SOFT, Foldable, INFLATABLE |
| Material | Plastic, 0.8mm+0.6mm PVC |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item | Inflatable igloo tent for rental |
| Size | 4m Main Room+2m Attach Room+ 2M Entrance |
| Color | As picture |
| Technique | Heat welding |
| Accessories | Free air blower |
| MOQ | 1 piece |
| Usage | For party event or camping tent |
| Shipping way | By express, door to door |
Instock
There are no reviews yet.