Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.128 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 80g |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | HECI BEAUTY |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 2024.1 |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.