Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 60 × 60 cm |
| Model Number | QDCS-0906 |
| Plastic Type | PVC |
| Warning | No sharp |
| Type | Tent |
| Features | Foldable, INFLATABLE |
| Material | Plastic, 0.6mm+0.8mm pvc |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item | Inflatable car wash tent |
| Size | 5*2.8*2m |
| Color | Black+transparent |
| Accessories | One free air pump |
| MOQ | 1 piece |
| Warranty | 2 years |
| Shipping way | By express, door to door |
Instock
There are no reviews yet.