Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Certificate Number | Resist Melanin |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Fade Pigmentation |
| NET WT | 50ml/100ml/150ml |
| Feature | Whitening |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | OUHOE |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Face Cleaning |
| Distributor/Importer | Pore Cleaner |
| Date of Manufacture | Melanin Remover |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.