Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 7 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Certificate Number | Hydrating Skin |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Face Wash |
| NET WT | 100ml / 200ml |
| Feature | Oil-control |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | EELHOE |
| Distributor/Importer | Skin Care Product |
| Date of Manufacture | Soften Skin |
| Shelf Life | 3 Years |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | Gentle Facial Cleanser |
| Feature 2 | Cleansing Foam |
| Feature 3 | Face Washing Products |
| Feature 4 | Anti Acne Face Wash |
| Feature 5 | Purifying Face Wash |
| Feature 6 | Skin Care Face Wash |
Instock
There are no reviews yet.